Jak na przykład funkcjonują feromony?

Układ człowieka wytwarza niezmiernie różne substancje. Do jednych z nich należą feromony, czyli substancje chemiczne, za pośrednictwem których możemy się ze sobą komunikować. I chociaż nie widać ich, ani nawet nie czuć, to jednakże nasza podświadomość świetnie je wyczuwa. Ludzie przeważnie mówią o feromonach płciowych, za sprawą których, jeden człowiek, daje znak drugiemu, iż jest intrygujący oraz że może powinno się zwrócić na niego uwagę. I to właśnie dlatego ci, którzy wysyłają mnogość feromonów, są na ogół lubiani, nie mają problemu ze znalezieniem partnera, czy grupy przyjaciół. Osoby takie są postrzegane jako interesujące seksualnie oraz moc osobników płci przeciwnej chce się z nimi spotkać.

Jakim sposobem ludzie czują feromony?

Jak już powiadaliśmy na wstępie, feromonów nie widać ani nie czuć. Jakkolwiek nasza podświadomość wyśmienicie je wyczuwa. A wszystko za pośrednictwem narządu nosowo – lemieszowego, który po pozyskaniu słusznych znaków, wysyła je do podwzgórza naszego mózgu. To oczywiście w tym położeniu rodzą się nasze emocje oraz tam otwierają się relacje międzyludzkie. Jeśli jakaś istota ludzka, emituje więcej feromonów, to automatycznie podwzgórze jest prowokowane bardziej i nasze ekscytacje stają się większe. To właśnie wobec tego mamy większa ochotę, ażeby w obecności takiej osoby przebywać, albowiem wywiera ona nasze zaintrygowanie. Bezsprzecznie każdy spotkał takie osoby, które nic nie muszą czynić, a nieopodal nich i tak zawsze jest „wianuszek” zalotników lub adoratorek. To właśnie za pośrednictwem feromonów, które takie osoby wydzielają. Oczywiście nie możemy mówić, iż feromony oddziałują tylko i wyłącznie na nasze sfery intymne. Feromony odgrywają też bardzo ważną rolę, jeśli chodzi o „wytypowanie” wodza. I tutaj możemy spotkać wielu ludzi, którzy niemal samorzutnie stają się osobami, których wszyscy słuchają. To także wpływ wydzielanych przez nich feromonów. Nasza podświadomość wyczuwa, iż będą to adekwatni kierownicy, których powinno się słuchać. Podobnie wygląda również zagadnienie z tymi, którzy wywierają nasze zaufanie i którym lubimy się zwierzać. I w tym miejscu feromony mają na takowe sytuacje liczący się autorytet.

man-916498_640

Czy feromony można wytworzyć w sposób sztuczny?

Jak już powiadaliśmy, feromony w życiu każdego grają ważną rolę. Jednakowoż co z ludźmi, które nie wydzielają ich nazbyt dużo, lub są one kiepsko wyczuwalne? Czy świadczy to, iż nigdy nie odszukają oni właściwego dla siebie partnera, czy też nigdy nie będą mogły zasiadać na kierowniczych stanowiskach? Oczywiście, iż nie. Albowiem z pomocą przybywa im nauka, która może wytworzyć stosowne feromony w sposób sztuczny. Są one dodawane zazwyczaj do flakoników z perfumami, toteż można je wykorzystywać bez mała każdego dnia. Można się na nie natknąć w wielu sklepach, też tych internetowych, a ich liczebność mówi o tym, iż cieszą się one znacznym powodzeniem. A jeżeli tak, to zapewne odnoszą należyty skutek i powodują, iż postacie, które je używają, mogą poczuć się ciekawe i uwielbiane przez innych. Może więc warto spróbować je kupić, aby na „własnej skórze” przekonać się o ich działaniu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz