Czy feromony pomogą nam stać się intrygującym?

Każdy z nas chciałby podobać się innym osobom oraz wywierać u nich szacunek. Na nieszczęście nie zawsze się to udaje, z różnych zresztą powodów. Jednakowoż są sposoby, aby stać się w wyższym stopniu interesującym i aby bardziej wywierać zaintrygowanie u płci przeciwnej. Możemy zadbać o naszą figurę, o nasz image zewnętrzny, włosy, makijaż itp. Jednak można też zrobić coś, czego na pierwszy rzut oka nie widać, jednak za to może wyniuchać podświadomość innych. Mowa tu o feromonach, które mogą przyczynić się, iż nasza atrakcyjność w oczach innych kolosalnie wzrośnie.

Skąd biorą się feromony oraz jak funkcjonują

Feromony są produkowane przez wszystkie zwierzęta, a zatem i przez ludzi. Są one w naszym pocie czy w innych wydzielinach. Za ich pomocą ludzie nieomalże „komunikują” się ze sobą przez emitowanie różnego rodzaju znaków. Oczywiście ludzi w najwyższym stopniu interesują te feromony, które powiększają naszą atrakcyjność. „Mówią” one innym, iż jesteśmy atrakcyjni i gotowi na nowe związki. Znaki te są przyjmowane przez podświadomość innych i dostarczane bezpośrednio do mózgu. Jeżeli sygnał ten jest silny, to osoba która go wydziela, staje się w oczach innych z większym natężeniem atrakcyjna, przede wszystkim jeśli chodzi o podtekst seksualny. Istnieje zatem duże prawdopodobieństwo, że szybciej odnajdziemy partnera, będziemy mieli więcej kumpli, znajomych i tym podobne. Czyli spełnią się nasze marzenia o byciu pociągającym. Oczywiście nie powinniśmy poprzestać tylko na samych feromonach. Żeby być obiektem zainteresowań innych, powinniśmy także dbać o siebie, dobrze wyglądać, co jeszcze bardziej podwyższy siłę feromonów.

Czy feromony chemiczne są skuteczne

Jak wiadomo, nie każdy z nas fabrykuje identyczny poziom feromonów. A ponadto, nieraz feromony, które wytwarzamy, nie funkcjonują w adekwatny sposób na innych. Czy znaczy to, iż tego typu ludzie nie będą zwracać na siebie atencji i będą miały problemy z odszukaniem partnera? Rzecz jasna, że nie. Z pomocą takim osobom idzie nauka. Dzięki dokonanym śledztwom, można dzisiaj wytworzyć feromony bliźniacze do tych, jakie są produkowane przez człowieka. Są zatem produkowane szczególne perfumy, obejmujące wygenerowane w sposób sztuczny feromony, którymi można się każdego dnia kropić. Tworzona przez nie „otoczka” obejmująca feromony, będzie przyciągać atencję innych i dzięki temu nasza atrakcyjność w oczach innych pokaźnie się powiększy. O tym, iż tego typu perfumy z feromonami są skuteczne, może znamionować fakt, że na rynku pojawia się ich raz za razem więcej, a dodatkowo wyprzedają się nader dobrze. W ten sposób nauka wspomaga nas w byciu zajmującym i zadowolonym z siebie.

bride-groom-845730_640

Bez liku osób uważa, iż sztuczne feromony, nie do końca spełniają swoją rolę, a bardziej funkcjonują na podświadomość samej osoby, która je wykorzystuje. I to właśnie dzięki nim stają się pewniejsi siebie, poszerzają im się źrenice, chodzą z podniesionym czołem, więcej się uśmiechają itp. I to właśnie dzięki temu stają się w oczach innych bardziej atrakcyjni. Więc nawet jeśli takie feromony nie działają na innych, to i tak odnoszą pożądany wynik, bo więcej osób zwraca uwagę na tych, którzy je stosują.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz