W jaki sposób zwiększyć swoją atrakcyjność za pomocą feromonów

Jest ogólny pogląd, iż ludzie którzy są atrakcyjni, porządnie wyglądają, mają w życiu lepiej i prościej. Mogą oni łatwiej odszukać pracę, odpowiedniej zarabiają, posiadają obszerną grupę przyjaciół oraz znajomych. Z tego względu, w teraźniejszym świecie jest wielka moda na chodzenie na siłownię, na uczęszczanie do kosmetyczek czy salonów piękności. Wszyscy chcą być szczupli, chcą mieć piękną fryzurę i najlepszy makijaż. Jednak pośród tych wszystkich zabiegów, nadzwyczaj nagminnie zaniedbujemy naturalne sprawy, z których nierzadko nie zdajemy sobie sprawy. Jednym z nich są feromony. Są to substancje chemiczne, produkowane przez nasz organizm, a wysyłane wraz z potem, lub innymi wydzielinami. Są to bez mała sygnały dla innych ludzi, że jesteśmy gotowi na zawarcie kontaktów interpersonalnych, że wyczekujemy na ciekawość ze strony innych ludzi. Znaki te funkcjonują na podświadomość innych i sprawiają, iż w ich oczach stajemy się bardziej atrakcyjni. Poza tym w ten sposób informują się też zwierzęta, które porozumiewają się pomiędzy sobą pokazując sobie przeróżne uczucia oraz odczucia.

Z jakiej przyczyny naturalne feromony znikają

Ludzie od zawsze produkowali i wydzielali feromony. Jednakowoż jak demonstrują teraźniejsze badania, feromony te są coraz skromniej wyczuwalne. Z jakiej przyczyny? Duże znaczenie na to ma dzisiejszy tryb życia. Chodzi tu oczywiście o naszą powszednią higienę. Obecnie niezmiernie często kąpiemy się, bierzemy prysznic, wykorzystujemy antyperspiranty, dezodoranty lub inne kosmetyki. Gaszą one nasze naturalne feromony oraz nie pozwalają im „przeniknąć” na zewnątrz. Nie oznacza to rzecz jasna, ażeby przestać się myć, kąpać, czy też używać różnego rodzaju kosmetyków. Jest to jak najbardziej korzystne i wskazane, jednakowoż powinno się to wykonywać w sposób racjonalny. A co więcej, możemy używać również takich kosmetyków, które posiadają feromony wytworzone w sposób syntetyczny. A jest ich dziś na rynku niesłychanie dużo i każdy bez problemu może je kupić.

shadow-714645_640

Feromony dla kobiet i dla mężczyzn

Feromony są wytwarzane zarówno przez kobiety jak również przez mężczyzn. Choć posiadają one nieco odmienny skład chemiczny, to jednak działają na analogicznych regułach. Mają one spowodować, iż inne osoby będą rozróżniały w nas atrakcyjne osoby, którymi należałoby się zaciekawić. Osoby, które tych feromonów produkują więcej, nie muszą się niepokoić o popularność u innych, mają mnóstwo znajomych, a wszyscy wkoło uśmiechają się do nich. Ale co mają robić ci, którzy tych feromonów wyrabiają mniej? Mogą oni korzystać z pomocy tych, którzy pracują dla dobra nauki oraz mogą feromony wygenerować metodą sztuczną. A zarówno w sieci internetowej, jak i w sklepach stacjonarnych, można odszukać niezmiernie wiele kosmetyków posiadających feromony. Jak twierdzą ci, którzy ich użytkują, posiadają one fenomenalne działania. Rzecz jasna nie będą one funkcjonowały w identyczny sposób na wszystkich. Jednak z wszelką pewnością wzmocnią one atrakcyjność tych, którzy je używają. Działają one również na podświadomość wszystkich tych, którzy je wykorzystują. I choćby przez to widzimy, iż mają one korzystne oddziaływanie na tych, którzy z nich korzystają.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz