Czy chemiczne feromony zastąpią te prawdziwe?

Nowoczesna nauka, pomaga ludziom w wielu sferach. Widać to chociażby w medycynie, kosmetologii, oraz w wielu innych obrębach naszego życia. I chociaż trudno w to dać wiarę, nauka zdoła pomóc nam w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich. A wszystko dlatego, iż dzisiaj wiemy, jak syntetycznie wykształcić feromony, które niebywale pomagają w zawieraniu wspólnoty pomiędzy poszczególnymi ludźmi. Bo choć feromonów nie widzimy, ani także nie czujemy, to jednakowoż nasza podświadomość idealnie wyczuwa ich istnienie. I jeżeli feromonów jest więcej, jeśli są one silniejsze, tym osoba która je wytwarza staje się dla innych bardziej intrygująca. Woła ona do nich niejako: „Halo – tutaj jestem, zwróć na mnie atencję, bowiem jestem niezmiernie przyciągający”. I dużo osób „łapie się” na to przywołanie. To właśnie dlatego, osoby takie mają zawsze mnóstwo znajomych, są często na piedestale jeżeli chodzi o urodę i tym podobne. W takim razie im więcej feromonów produkujemy, tym stajemy się w wyższym stopniu ciekawi.

Z jakiego powodu musimy fabrykować chemiczne feromony?

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu, nikt o produkcji sztucznych feromonów nawet nie wspomniał. przede wszystkim, nikt nie zdawał sobie sprawy o ich istnieniu, a po drugie, ludzie nie „tłamsili” tych wytwarzanych w sposób naturalny. Obecnie, sytuacja ta uległa zupełnej zmianie. A całość przez nasz styl życia. nade wszystko o wiele bardziej dbamy o naszą higienę, niż to bywało w przeszłych wiekach. Częste kąpiele po prostu powodują, iż feromonów wyzwalamy mniej. A wszystko przez to, że są one „ulatniane” z naszego organizmu wraz z potem, a im więcej się kąpiemy, tym mamy na sobie mniej potu. Po drugie, używamy współcześnie mnóstwo przeróżnego typów kosmetyków. Chodzi tu zarówno o dezodoranty, antyperspiranty, pudry na twarz itp. Nasze naturalne feromony nie mają z takimi kosmetykami sposobności na przebicie się, więc inni nie mogą ich zwietrzyć. Oczywiście nie oznacza to, że powinniśmy zrezygnować z naszej codziennej higieny i powinniśmy zaprzestać się myć czy również dbać o siebie. Oczywiście jak najbardziej należy to robić. Jednakowoż musimy się skutkiem tego „wspierać” syntetycznymi feromonami, które proponuje nam obecna kosmetologia.

boy-1321464_640

Jak można odszukać syntetyczne feromony?

Jeśli już ktoś pragnie używać feromony, wykształcone w laboratoriach, może je odszukać wybitnie ekspresowo. Z reguły są one dołączane do rozmaitego rodzaju słoiczków z perfumami, które można odnaleźć zarówno w sklepach z kosmetykami, jak i w sklepach internetowych. Jednak może zaskoczyć nas zjawisko, iż rozpiętość cenowa za takie feromony jest niezwykle znacząca. Nie dajmy się zwieść i nie kupujmy tego, co wydaje się nam tanie. Zwykle w takich perfumach, będzie albo nader niewielka porcja feromonów, albo też nie będzie ich tam zupełnie, a ci którzy je sprzedają, są zwykłymi kanciarzami. Poprawniej zapłacić nieco więcej, ale posiadać pełne przekonanie, iż nie wydamy pieniędzy „w błoto”. A gdy już będziemy spryskani takimi perfumami, nie zostanie nam nic innego, jak nęcić innych by zwrócili na nas uwagę. Z całkowitą pewnością w mgnieniu oka zauważamy, że funkcjonują one tak jak sobie zaplanowaliśmy i będziemy z nich nader usatysfakcjonowani.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz